Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
В житомирському супермаркеті
В житомирському супермаркеті "МЕТРО" пусті полиці без товарів.ФОТО

Читачів сайту "Житомир-онлайн" сьогодні здивували...

  • В житомирському супермаркеті
    В житомирському супермаркеті "МЕТРО" пусті полиці без товарів.ФОТО

    Читачів сайту "Житомир-онлайн" сьогодні здивували...

  • "Он ко мне приставал". Кто и зачем распускает слухи о сексуальной ориентации Гончарука

    В Сети начали шириться слухи...

  • Клієнти інтернет провайдеру
    Клієнти інтернет провайдеру "ДКС" у Житомирі два дні сидять без інтернету

    До редакції сайту "Житомир-Онлайн" звернувся...

  • Юрий Уматов шел на престольный праздник, чтобы убивать
    Юрий Уматов шел на престольный праздник, чтобы убивать

    Трое раненых и один убитый...

Новини
ПЕНСІЯ В УКРАЇНІ: ЯК МОЖНА ПЕРЕЙТИ НА ПЕНСІЮ ПOКІЙНOГO ЧОЛОВІКА АБО ДРУЖИНИ
ПЕНСІЯ В УКРАЇНІ: ЯК МОЖНА ПЕРЕЙТИ НА ПЕНСІЮ ПOКІЙНOГO ЧОЛОВІКА АБО ДРУЖИНИ
11 жовтня 2019
Пенсіонери, які втратили чоловіка або дружину, часто задаються питанням: чи дозволяє закон їм перейти на виплати свого чоловіка або дружини і як це зробити?

Законодавство країни дозволяє людям, які мають право на різні види пенсії, переходити на свій розсуд на одну з них для цього слід звернутися до одного з місцевих управлінь ПФУ. Однак це не завжди доцільно.

Стаття 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058-IV) передбачає, що пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї пoмeрлoгo годувальника, які були на його утриманні.

Таким чином, батьки і чоловік (дружина) пoмeрлoгo, які не перебували на його утриманні, мають право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника, якщо втратили джерело засобів до існування.

Але слід враховувати, що пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається на одного непрацездатного члeна сім’ї в розмірі 50% пенсії за віком пoмeрлoгo годувальника.

Таким чином, розмір призначеної пенсії не може бути меншим за прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність.

Громадяни, які мають право на різні види пенсії (за віком, по інвaлідності, у зв’язку з втратою годувальника), призначається тільки один з цих видів пенсії за її вибором (стаття 10 Закону 1058).

Таким чином, пенсія у зв’язку з втратою годувальника може бути менше пенсії за віком.

На головну сторінку

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новини