Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
В житомирському супермаркеті
В житомирському супермаркеті "МЕТРО" пусті полиці без товарів.ФОТО

Читачів сайту "Житомир-онлайн" сьогодні здивували...

  • В житомирському супермаркеті
    В житомирському супермаркеті "МЕТРО" пусті полиці без товарів.ФОТО

    Читачів сайту "Житомир-онлайн" сьогодні здивували...

  • "Он ко мне приставал". Кто и зачем распускает слухи о сексуальной ориентации Гончарука

    В Сети начали шириться слухи...

  • Клієнти інтернет провайдеру
    Клієнти інтернет провайдеру "ДКС" у Житомирі два дні сидять без інтернету

    До редакції сайту "Житомир-Онлайн" звернувся...

  • Юрий Уматов шел на престольный праздник, чтобы убивать
    Юрий Уматов шел на престольный праздник, чтобы убивать

    Трое раненых и один убитый...

Новини
Чи оштрафують за неввімкнені фари?
Чи оштрафують за неввімкнені фари?
11 жовтня 2019
З 1 жовтня по 1 травня всі автомобілісти поза населеними пунктами повинні їздити з увімкненим ближнім світлом фар.

Невиконання цього правила є порушенням правил дорожнього руху. Виходячи зі сказаного, поліціянт має право зупинити транспортний засіб без увімкнених фар для перевірки документів. Однак оштрафувати водія за таке порушення він не має права.

У Кодексі про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами лише при початку руху або зміні його напрямку. Тому, з одного боку, рух без увімкнених фар буде порушенням. Але з іншого боку, відповідальність за це порушення настає відповідно до ст. 125 Кодексу України про адміністративні правопорушення, як за "інші порушення правил дорожнього руху» і тягне за собою не накладення штрафу, а тільки попередження.

На головну сторінку

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новини