Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У житомирській зразково-показовій школі може вибухнути величезний скандал
У житомирській зразково-показовій школі може вибухнути величезний скандал

В одній із центральних житомирських...

 • У житомирській зразково-показовій школі може вибухнути величезний скандал
  У житомирській зразково-показовій школі може вибухнути величезний скандал

  В одній із центральних житомирських...

 • Як житомирянам розуміти дії Олега Дзюбенка та обласного керівництва партії
  Як житомирянам розуміти дії Олега Дзюбенка та обласного керівництва партії "Наш край"?

  Нещодавно житомирян неабияк здивував вчинок...

 • Де у Житомирі можна поїсти справжніх соковитих чебуреків? ФОТО
  Де у Житомирі можна поїсти справжніх соковитих чебуреків? ФОТО

  У Житомирі є чи не...

 • Одружився відомий житомирянин Володимир Недільський
  Одружився відомий житомирянин Володимир Недільський

  Найкрутішим житомирським плейбоєм у місті...

Новини
У міськраді обговорювали проблему інвестицій у Житомирі

У міськраді обговорювали проблему інвестицій у Житомирі

6 жовтня 2011
Вчора, 5 жовтня 2011 року відбулося засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради, на якому серед інших розглянуто питання погодження Програми інвестиційного розвитку міста Житомира. Повідомляє управління по зв’язках з громадськістю.

Доповідачем з цього питання була директор департаменту економічного розвитку Астахова О.М. У своєму виступі вона обґрунтувала необхідність такої Програми для розвитку міста. Враховуючи обмеженість бюджетних коштів, потребу капітальних вкладень у виробничу й соціальну сферу міста, одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади є створення сприятливих умов для залучення приватного інвестиційного капіталу. Програма залучення інвестицій в економіку міста передбачає конкретні заходи, що забезпечать її реалізацію.

Впродовж 2011 року місто має значні зрушення у цій сфері, про що свідчить 1 місце по залученню інвестицій в обласному рейтингу. Житомир залишив далеко позаду інші міста. За І півріччя 2011 року інвестиції в економіку міста склали 17,7 млн. дол. США в порівнянні з 2,1 млн. дол. США за відповідний період минулого року.

Як зазначив міський голова Володимир Дебой, - «Необхідність Програми полягає в представленні інвестиційної привабливості міста та сприянні у проведенні інвестиційної діяльності, злагодженій роботі міської влади, контролюючих органів, забезпеченні прозорості, публічності та зрозумілості впровадження інвестиційних проектів, обґрунтування їх необхідності, значимості для розвитку міста».

Рішення про підсумки проведення у місті допризовної підготовки молоді було доповнено за пропозицією члена міськвиконкому, генерала Муженка В.М. пунктом про використання матеріально-технічної бази 8 армійського корпусу для покращення допризовної підготовки, здійснення військово-патріотичного виховання молоді.

З метою легалізації та забезпечення прозорості ведення бізнесу, виплати реальних заробітних плат, їх детінізації, наповнення міського бюджету проводиться значна робота з підприємцями. Зокрема, при прийнятті рішень про оформлення прав власності об’єктів нерухомого майна обстежуються і враховуються реальні обставини приватизації, зокрема наявності у виробничих комплексах найманих працівників, заборгованості із заробітної плати.

Також рішенням виконавчого комітету продовжено термін проведення конкурсів на кращі ескіз-ідеї «Пам’ятник хлібу», «Реконструкція в’їздних знаків Житомира», кращу ескізну пропозицію «Реконструкція та благоустрій території «Замкова Гора» до кінця 2011 року. Запрошуємо до участі у конкурсах!

На головну сторінку

«    Червень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Новини