Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Чого чекати від Закону про Медіа?
Чого чекати від Закону про Медіа?

З1 березня набуває чинності Закон...

  • Чого чекати від Закону про Медіа?
    Чого чекати від Закону про Медіа?

    З1 березня набуває чинності Закон...

  • Мешканці сіл Станишівської ОТГ написали колективне звернення щодо місцевого піщаного карʼєру
    Мешканці сіл Станишівської ОТГ написали колективне звернення щодо місцевого піщаного карʼєру

    Мешканці сіл Лука та Млинище...

  • До Житомира приїздить автор і перший виконавець знаменитої пісні
    До Житомира приїздить автор і перший виконавець знаменитої пісні "Вона"

  • Начальник поліції відзначив бердичівлянина за затримання грабіжника
    Начальник поліції відзначив бердичівлянина за затримання грабіжника

    22 березня до оселі бердичівлянки,...

Новини

Коли ОПОРА спростує свою неправду про виборчу кампанію Развадовського?

30 вересня 2012
Для того, щоб безпідставно сказати щось погане про людину, багато розуму не треба. А щоб систематично більше півтора десятка літ йти назустріч людям у вирішенні їх проблемних питань, іноді й тоді, коли сам потребуєш допомоги, треба бути Віктором Развадовським. Звичайно, і такій непересічній особистості як він не підсилу позитивно вирішувати всі людські біди. Навіть на території окремого виборчого округу. Однак, ті його прагнення, зусилля, які на цьому шляху вже мали місце та, власне кажучи, і результати однозначно заслуговують на повагу.

Зазначений статус-кво, як свідчить життя, під час виборчих перегонів - найбільший головний біль для опонентів Віктора Развадовського. Усвідомлення ними безперспективності їхніх сподівань на перемогу за умови чесної конкуренції підштовхує їх до брудних методів передвиборчої боротьби (про деякі із них вже повідомляли засоби масової інформації).

Один із таких претендентів на мандат народного депутата минулого тижня, щоб кинути тінь на добрі справи Віктора Развадовського, вдався до наступного кроку – оприлюднив у низці друкованих ЗМІ у своїй редакції статтю «У Бейзимівці сталося диво» тижневика «Життя Чуднівщини». Причому, за підписом даного видання. Редакція газети («Життя Чуднівщини, №39 (9609) від 27 вересня 2012 року) вже заявила про осуд таких дій того, хто тільки недавно перейнявся метою зробити життя людей чомусь «достойним», а не гідним.

Якщо ганебний агітаційний арсенал опонентів Віктора Развадовського можна пояснити їх маніакальним прагненням потрапити до законодавчого органу та сподіванням на диво (страшно навіть собі уявити, на що вони будуть спроможні в якості недоторканих парламентаріїв), то наклепу Громадської мережі ОПОРА про те, що народний артист України, вокаліст гурту «Древляни» та одночасно керівник обласного управління культури і туризму нібито у робочий час агітує за кандидата у народні депутати Віктора Развадовського, обґрунтування знайти не просто. І це тоді, як активісти організації декларують, що працюють задля розвитку громадянського суспільства в Україні як фундаменту суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави.

Звичайно, наразі у мене нема підстав твердити, що поширення неправдивої інформації про фаворита виборчої кампанії у Чуднівському одномандатному виборчому округу Віктора Развадовського – результат некомпетентності чи матеріальної зацікавленості представників Громадської мережі ОПОРА. Але з іншого боку, як пояснити їх непоспіх щодо спростування цього наклепу, поширеного Інтернет-ресурсами та друкованими ЗМІ? Тим більше за умови, що обман – одна з заборонених виборчим законодавством дій, яка перешкоджає вільному формуванню та вільному волевиявленню волі виборця (п.2 ст.6 Закону України «Про вибори народних депутатів України»).
Автор статті: Максим ОБЕРТИН

На головну сторінку

«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини