Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСпортНа пальне продовжує зростати попит

На пальне продовжує зростати попит

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

За даними Головного управління статистики у квітні середні ціни продажу світлих нафтопродуктів та газу для автомобілів збільшились у порівнянні з березнем на 6 – 8%.

Реклама

Але попит на пальне продовжував зростати. За місяць населенню реалізовано більше 10 тис. тонн бензину та дизельного пального, що на 9% більше, ніж у березні.

Газу скрапленого для автомобілів через мережу АГНКС реалізовано майже 1 тис. тонн – на 4% більше березня. Дещо зменшився у квітні попит населення на газ стиснений – його продано 0,6 тис. тонн – на 14% менше, ніж у попередньому місяці.

Витрати населення на придбання пального та газу для автомобілів збільшились проти березня майже на 18 млн. грн. і склали 142 млн. грн. або по 111 грн. у розрахунку на кожного жителя області.

Реклама

За матеріалами: dzerkalo.info

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама