Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаЖитомирська ДАІ інформує

Житомирська ДАІ інформує

216 порушень Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області упродовж минулої доби. Затримано 25 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Складено 61 адміністративний протокол на водіїв за перевищення швидкісних режимів.

Реклама

За минулу добу зафіксовано 2 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 1 людина загинула та 1 отримала тілесні ушкодження.

Близько 14.30 05 вересня в м. Житомирі, по вулиці Київське шосе, водій автомобіля ВАЗ-2107, 48-річний мешканець обласного центру, рухаючись в напрямку центра міста, здійснив наїзд на залізобетонну огорожу. Внаслідок ДТП водій автомобіля від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди.

Близько 19.30 05 вересня на 171 км автодороги Київ-Чоп, водій автомобіля КІА, мешканець м. Києва, рухаючись в напрямку м. Нов.-Волинський, здійснив наїзд на пішохода, 17-річну мешканку Червоноармійського району, яка перетинала проїзну частину поза межами пішохідного переходу. Внаслідок ДТП пішохід отримала тілесні ушкодження та доставлена медичного закладу.

Реклама

Підробка посвідчення водія

05 вересня працівниками ВДАІ Коростенського міськвідділу в м. Коростені зупинено мопед Альфа, під керуванням 52-річного мешканця райцентру.

Під час перевірки документів виявлено, що посвідчення водія має ознаки підробки. Дана подія зареєстрована в Коростенському міськвідділі, триває перевірка.

Реклама

05 вересня працівниками взводу супроводу УДАІ, в м. Бердичеві зупинено автомобіль Фіат-Дукато, під керуванням 45-річного мешканця Вінницької області. Під час перевірки документів виявлено, що посвідчення водія має ознаки підробки. Дана подія зареєстрована в Бердичівському міськвідділі, триває перевірка.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама