Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїВОЛОДИМИР ТІТОВ: Вітаю з Днем учителя!

ВОЛОДИМИР ТІТОВ: Вітаю з Днем учителя!

Дорогі наші вчителі та викладачі!

Реклама

Усім найкращим, що ми маємо, ми завдячуємо вам. Найголовніше, чому ви навчили нас – це повага до старших, відповідальність, порядність, чесність і справедливість, любов до України та рідного Житомира.

То ж бажаю вам здоров’я, щастя, віри в себе і своїх учнів.

Дякуємо вам за все!
Голова ГО “Я люблю Житомир”,
Володимир Тітов

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама