Дорогі наші вчителі та викладачі!
Реклама
Усім найкращим, що ми маємо, ми завдячуємо вам. Найголовніше, чому ви навчили нас – це повага до старших, відповідальність, порядність, чесність і справедливість, любов до України та рідного Житомира.
То ж бажаю вам здоров’я, щастя, віри в себе і своїх учнів.
Дякуємо вам за все!
Голова ГО “Я люблю Житомир”,
Володимир Тітов
Володимир Тітов
Реклама




