Житель Запорізької області після сварки з дружиною прострілив свій статевий орган
22 листопада, в приймальне відділення Токмакської райлікарні був доставлений 35-річний місцевий житель, у якого було вогнепальне поранення в пах.
Як виявилося, поранення потерпілий заподіяв собі сам. За попередніми даними, напередодні він посварився з дружиною, і в розпалі суперечки вирішив покінчити життя самогубством. От тільки вбити він мав намір, мабуть, не себе, а свій дітородний орган. Чоловік взяв рушницю, приставив її до свого статевого органу і …вистрілив.
Потерпілого госпіталізовано в реанімаційне відділення лікарні.




