Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаНа Майдані запалили головну ялинку. ФОТО

На Майдані запалили головну ялинку. ФОТО

У Києві запалили новорічну ялинку на Майдані Незалежності.

Реклама

35-метрову новорічну красуню разом з киянами запалив глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов.

Попов привітав жителів столиці з Днем Святого Миколая, Новим роком і Різдвом.

Реклама

Перед тим як під феєрверки запалили ялинку, кілька сотень киян слухали виступ під фонограму Ніни Матвієнко, цьогорічної переможниці дитячого Євробачення Анастасії Петрик та фольклорного ансамблю.

Киян порадували і російською “етнікою”.

Реклама

Всього до закінчення свят у Києві відбудеться більше 2,5 тисяч заходів.

Зокрема, парад Дідів Морозів-волонтерів, “Ніч на Майдані”.

У Новорічну ніч на сцені виступлять з 21:00 до 2:00 популярні гурти, такі як “Брати Карамазови”, “ТІК”, “Друга ріка”, “ДДТ” та інші.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама