Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаДвоє бердичівських ліцеїстів відбили жінку від грабіжників. ВІДЕО

Двоє бердичівських ліцеїстів відбили жінку від грабіжників. ВІДЕО

Студенти ліцею у Бердичеві Житомирської області затримали грабіжника.

Реклама

Пізно ввечері двоє чоловіків напали на жінку. Вдарили її по голові, потім вирвали з рук сумочку, телефон і кинулися тікати. За ними навздогін побігли студенти гуртожитку, поблизу якого стався напад. Одного грабіжника затримали.

“Побачили, що вони начали тікати і ми почали їх наздоганяти. Ось тут на цьому місці ми одного збили з ніг і наздогнали, це той у якого були речі жінки”, – розповів один з рятівників жінки Василь Гонта.

Одночасно на виклик вахтерки гуртожитку приїхала і міліція. Затриманому загрожує до 7 років позбавлення волі. Жінка рятівникам віддячила солодощами.

Реклама

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама