Дортмундська “Боруссія” та англійський “Ньюкасл Юнайтед” змусили українських уболівальників радісно потерти руки.
Адже команди зазнали неприємних поразок напередодні матчів проти наших команд у єврокубках. Дортмундці, яких у середу, 13 лютого, чекає зустріч з “Шахтарем” у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, були биті “Гамбургом” з рахунком 1:4.
Матч перетворився на справжній трилер. Господарі поля вийшли вперед на 17-й хвилині завдяки голу Роберта Левандовськи.
Але вже через хвилину латвійський форвард “динозаврів” Артем Руднєв зрівняв рахунок. А незабаром “Гамбург” вийшов вперед після дивовижного удару Сон Хюнь-Міна.
За чверть години до перерви “Боруссія” залишилася в меншості: Левандовськи отримав пряме вилучення .
Але скористатися чисельною перевагою гості не змогли. Ще два м\’ячі вони забили після того, як команди опинилися у рівних силах. На 60-й хвилині червоне світло перед собою побачив Джеффрі Брума. А Руднєв і Хюнь-Мін ще по разу розписалися у воротах дортмундців.
“Сороки” ж, яким у День закоханих грати в 1/16 фіналу Ліги Європи проти “Металіста”, отримали ляпас від “Тоттенхем Хотспур” – 1:2. Погоду на полі творив Гарет Бейл. Вже на 5-й хвилині він вивів “шпор” вперед.
Однак ще до перерви “Ньюкасл” зрівняв рахунок. Після удару Йоана Гуффрана, м\’яч зрикошетив від Майка Доусана і залетів у ворота.
А розв\’язка настала на 78-й хвилині, коли Бейл обікрав Фабрісіо Колоччіні, увірвався в штрафний і низом закотив м\’яч у сітку.
Сподіваємося, що ні “Боруссія”, ні “Ньюкасл” найближчим часом не зроблять висновків щодо своїх помилок.
БОРУССІЯ Дортмунд – ГАМБУРГ – 1:4
ТОТТЕНХЕМ ХОТСПУР – НЬЮКАСЛ ЮНАЙТЕД – 2:1




