Реклама
Свіжі новини
ГоловнаІнформаціяПапа Римський востаннє звернувся до вірян з проповіддю. ВІДЕО

Папа Римський востаннє звернувся до вірян з проповіддю. ВІДЕО

Глава Римсько-католицької церкви Бенедикт XVI, який залишає папський престол, востаннє звернувся з вікна свого робочого кабінету до вірян з традиційною недільною проповіддю Angelus

Реклама

Почути одне з останніх звернень Бенедикта XVI в Рим прибули понад 200 тисяч паломників і туристів, передають «РІА Новини».

Влада італійської столиці вжила підвищені заходи безпеки, задіявши крім працівників правоохоронних органів ще дві тисячі осібк, у тому числі спеціальних агентів. Аналогічна схема буде застосована і 27 лютого, коли понтифік проведе свою останню загальну аудієнцію.

«Господь покликав мене «піднятися на гору», щоб присвятити всього себе молитвам і медитації, але це не означає, що я покидаю Церкву. Навпаки, якщо Бог попросив мене про це, то через те, що, таким чином я зможу продовжити служити йому з тією ж самовідданістю і з тією ж любов´ю, з якими робив це досі, але більш підходящим для мого віку і моїх сил чином», – сказав Папа Римський.

Реклама

Багато вірян, зустрічаючи понтифіка, розгорнули плакати з вдячністю Бенедикту XVI. «Спасибі вам за вашу любов і підтримку в цей особливий момент для мене і Церкви, – додав Бенедикт XVI, звертаючись до присутніх, які відповіли йому оплесками.

Як повідомляв Житомир-Онлайн, 11-го лютого 85-річний понтифік заявив, що більше не може очолювати католицьку церкву через похилий вік. За рішенням понтифіка, режим «вакантний престол» у Ватикані буде оголошено в 20.00 (21.00 за Києвом) у четвер, 28 лютого.

23 лютого Папа Римський провів останню аудієнцію. Понтифіка відвідав президент Італійської Республіки Джорджо Наполітано, який залишає свою високу посаду у квітні-травні.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама