Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїПенсіонерка сокирою відбилася від злодія, а тепер може сісти на 3 роки

Пенсіонерка сокирою відбилася від злодія, а тепер може сісти на 3 роки

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

На Полтавщині пенсіонерка вдарила грабіжника сокирою. Тепер їй загрожує до 3-х років в\’язниці, пише “Комсомольская правда в Украине” з посиланням на ГУ МВС області.

Реклама

Як повідомляється, 26 лютого в центральну райлікарню села привезли пацієнта з рубаними ранами правої і лівої кисті.

Черговий фельдшер відразу ж повідомив про подію в міліцію.

Пізніше з\’ясувалося, що в той день 46-річний чоловік, житель Семенівки, з метою крадіжки намагався увірватися в будинок 61-річної пенсіонерки, мешканки одного з навколишніх сіл. Жінка побачила, що злодій лізе через вікно веранди, схопила сокиру і вдарила його по пальцях.

Реклама

Зараз стан здоров\’я чоловіка медики оцінюють як задовільний.

На пенсіонерку завели кримінальне провадження за статтею “Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження”. Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років. Наразі проводиться перевірка.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама