У Горлівці Донецької області зграя німецьких вівчарок ледве не розтерзала 54-річну жінку.
Жінка серйозно постраждала. Своїми іклами вівчарки залишили страшні рани на її тілі – вони вчепилися в голову, руки, ноги. Аби зупинити кровотечу, лікарям довелося накласти півтора десятка швів.
Після “зустрічі” з вівчарками жінці доведеться пробути у лікарні не менше місяця.
За словами ветеринарів, на жінку напали три вівчарки, які вибігли з приватного господарства – вони зробили підкоп під вольєром. Найближчі два тижні ветеринари слідкуватимуть за станом собак, чи не проявляються у них приступи сказу.
Проте у ветслужбі кажуть, що господар собак ніякої відповідальності не понесе, адже виконував всі правила їх утримання.




