Біля пам\’ятника Тараса Шевченка у Хмельницьку активісти ВО “Свобода” спалили прапор Партії регіонів. Таким чином активісти висловили свій протест проти політики чинної влади.
Як повідомив УНІАН народний депутат від ВО “Свобода” і керівник обласного відділення партії Ігор Сабій.
За словами депутата, прапор спалили перед офіційними заходами з нагоди святкування 199-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Кілька правоохоронців намагалися завадити спаленню символіки Партії регіонів.
“Своєю акцією ми намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регіонів”, – наголосив Сабій.




