Форвард норвезького “Русенборга” Ніккі Біллі Нільсен неабияк розлютився на арбітра матчу проти “Санднеса”.
Ніккі намагався поборотися за м\’яч у штрафному суперника, однак йому завадив голкіпер, який, лежачи на газоні, схопив футболіста за ногу. Рефері не побачив цього епізоду, і не покарав воротаря.
На що Нільсен дуже розлютився. Він сильно жбурнув м\’яч, потім почав кричати, а у підсумку розірвав на собі футболку. Ось такі гарячі данські парубки.




