Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїНа трасі під Житомиром «ліквідували» ямки: водії їздять по узбіччю. ВІДЕО

На трасі під Житомиром «ліквідували» ямки: водії їздять по узбіччю. ВІДЕО

Незважаючи на заяви «Укравтодору» про усунення ямковості на 98% автодоріг держзначення, дорога Житомир-Бердичів досі перебуває в жахливому стані

Реклама

Тут водії, намагаючись об´їхати страшні ями, якими вкрита вся дорога, їздять переважно по узбіччю зі швидкістю близько 20 км /год

Разом з тим на YouTube регулярно з´являються відео цієї дороги, які викладають розгнівані водії та пасажири.

Серед останніх роликів – відео, відзняте 27 квітня на 23-му кілометрі траси Житомир – Бердичів, і викладене на YouTube користувачем Taras Sydorzhevsky.

Реклама

На відео видно, що від дороги майже нічого, крім ям, не залишилося, а водії легкових машин і автобусів пересуваються по узбіччю.

Варто відзначити, що влада обіцяла почати капітальний ремонт траси Житомир-Бердичів до Великодня.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама