Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПолітикаВибухове Євробачення: Найгучніші скандали конкурсу за останні сім років. ВІДЕО

Вибухове Євробачення: Найгучніші скандали конкурсу за останні сім років. ВІДЕО

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Євробачення 2013 закінчилось, а скандали лишились – і що з того вийде, поки невідомо. Загалом за історію конкурсу, яка нараховує вже більше як півстоліття, скандалів було чимало.

Реклама

Згадаємо найгучніші за останні роки, – включаючи і Євробачення 2013, яке відзначилось одразу кількома гучними історіями.

Плагіат і “загублені” голоси

Переможниця Євробачення 2013 Емілі де Форест стала “героїнею” аж двох скандалів. Нідерландська газета De Telegraaf звинуватила співачку в плагіаті.

Реклама

Пісня, яку вона виконала, дуже схожа на композицію I Surrender групи K-Otic, записану ще у 2002 році.

Ще один скандал стосується голосування за російську конкурсантку Діну Гаріпову. Директор Громадського телебачення Азербайджану Джаміль Гулієв заявив, що Гаріпова отримала друге місце за підсумками смс-голосування. І Національне журі, за його словами, також поставило Росії високу оцінку. Однак у підсумку Росії від Азербайджану дістався нуль балів.

Воробйов обурив Європу російським матом

Реклама

Представник Росії Олексій Воробйов на Євробаченні 2011 відзначився матом в прямому ефірі. У півфіналі співак, розмахуючи прапором своєї країни, кричав: “Це Росія! Це Росія, бл*дь! Іди сюди, бл*дь!”.

Представник Олексія Воробйова пояснив ситуацію його хвилюванням і тим, що він “як нормальний російський чоловік” таким чином радів за свою країну.

Секс-скандал із переможницею

Переможниця Євробачення 2010 19-річна Лєна Майєр-Ландрут з Німеччини починала свою кар\’єру з “полунички”.

Ще будучи неповнолітньою, дівчина знялась у відвертому відео – у вересні 2009 року на екрани німецького ТБ вийшов фільм “Будь ласка, допоможи мені”, в якому епізодичну роль зіграла тоді ще нікому не відома 17-річна Лєна. Дівчина займалась сексом в басейні з симпатичним незнайомцем.

Фрагменти відео з\’явились в інтернеті напередодні фіналу конкурсу.

Оціночні баталії навколо виступу Приходько

Грандіозний скандал був пов\’язаний з російською представницею на Євробаченні 2009 Анастасією Приходько. Преса рясніла статтями про те, що Україна оцінила її пісню “Мамо” не на 8, а на 0 балів.

За даними ЗМІ, професійне журі України – рідної країни 22-річної співачки – поставило їй за виступ 0 балів. Та й глядачі оцінили виступ киянки ненабагато вище. Проте за дві хвилини до того, як вся Європа дізналася симпатії українців, виявилось, що співвітчизники оцінили пісню Анастасії на 8 балів.

Росії почулося “Russia goodbye”

Євробачення 2007 року запам\’яталось гучним скандалом довкола пісні української представниці Вєрки Сердючки.

У пісні “Danсing”, яку виконала співачка, росіяни почули не “lasha tumbai”, а “Russia goodbye”. Через цей скандал на Євробаченні всім організаторам концертів Росії були надіслані вказівки не пускати українську “провідницю” на сцену.

Росія зчепилась з Ірландією через “Тату”

Після фіналу Євробачення 2003 у Латвії російський “Перший канал” подав скаргу в Європейську мовну спілку (ЄМС) на Ірландію, де голосування телеглядачів по телефону в останній момент замінили голосуванням національного журі.

На думку телеканалу, саме зміна процедури голосування вплинула на результат групи “Тату”, яка представляла Росію і в результаті зайняла третє місце. ЄМС відмовилась розглядати скаргу.

Ісландська співачка захотіла полаятись зі сцени

Учасниця Євробачення 2006 від Ісландії Сільвія Найт приїхала на конкурс із піснею, яка містила лайку “fucking”. На попередження ЄМС про те, що це порушення правил конкурсу, співачка заявила – співатиме так, як хоче. Проте вже у півфіналі вона замінила “fucking” на “freaking”. На щастя організаторів, у фінал Сільвія Найт не увійшла.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама