Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа Житомирщині змія напала на жінку в лісі

На Житомирщині змія напала на жінку в лісі

9 липня до реанімаційного відділення Олевської центральної районної лікарні з діагнозом: укус змії госпіталізовано 47-річну мешканку села Білокоровичі Олевського району.

Реклама

Повідомлення надійшло від приймального відділення лікарні. Плазун напав на жінку, коли та збирала в лісі ягоди.

Зі слів медиків жінка звернулась по допомогу лікарів запізно, адже по її прибуттю вона почала втрачати пульс.

Наразі потерпіла знаходиться у лікарні. в стані середньої тяжкості.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама