Дивом усі залишилися живі, але одна 16 річна школярка щонайменше два місяці пробуде у лікарні.
Реклама
Дивом усі залишилися живі, але одна 16 річна школярка щонайменше два місяці пробуде у лікарні.
© 2009-2024, «Житомир-Онлайн». Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на zhitomir-online.com. E-mail редакції: [email protected]



