Американські вчені поставили за мету з\’ясувати, яким напоєм краще закінчувати сніданок. Оскільки на ранковий прийом їжі слід витрачати до 30-40% всього денного раціону, то скласти збалансоване меню на сніданок дуже важливо. Фахівці з університету Баффало (США) задля допомоги тим, хто піклується про своє здоров\’я, провели експеримент і порадили ідеальний напій для ранку. Інформує “ukrnews24.com”.
У дослідженні американських вчених взяли участь по 30 жінок та чоловіків віком 20-40 років. Добровольці з\’їли стандартний сніданок: бутерброд з ковбасою, омлет, картопляний салат. Потім їм запропонували варіанти напоїв – содову, кава, мінеральну воду, апельсиновий сік.
Через кілька годин після сніданку учасникам експерименту зробили аналіз крові. З\’ясувалося, що у тих, хто пив свіжий сік, рівень глюкози в крові нижчий, ніж у інших. А показники імунітету значно вищі, ніж у решти піддослідних.
Фахівці зробили висновок, що саме апельсиновий сік буде ідеальним доповненням до сніданку і профілактикою різних захворювань: діабету, серцево-судинних патологій, ожиріння.




