Автобус із українськими туристами вночі перекинувся у румунському повіті Вранча на в\’їзді в село Марашешті.
Дві людини загинули і четверо потрапили до окружної лікарні у Фокшани з досить серйозними травмами, повідомляє УНІАН із посиланням на Ziarul de Vrancea.
Кілька десятків із майже 80 пасажирів отримали лікування на місці.
На місце прибули сім машин швидкої допомоги і кілька екіпажів поліцейських і пожежників.
Туристи з Україні поверталися з відпустки в Болгарії.
За даними поліції, швидше за все, водій автобуса заснув за кермом і виїхав за проїжджу частину.




