Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїОпалювальний сезон у Житомирі розпочався

Опалювальний сезон у Житомирі розпочався

Як повідомляє сайт міськради, відповідно до розпорядження міського голови Володимира Дебоя про початок опалювального сезону в Житомирі з 01 жовтня 2013 року, в місті вже почали підключати до опалення лікувально-профілактичні установи, дитячі садочки та школи.

Реклама

За інформацією КП «Житомиртеплокомуненерго», станом на 19.00 год. 1 жовтня 2013 року, до опалення підключено 9 лікувальних закладів, 11 дошкільних закладів та 6 шкіл.

В роботі перебуває 7 котелень.

Сьогодні, 02 жовтня 2013 року, роботи з підключення закладів соціальної сфери до теплопостачання тривають.

Реклама

Нагадаємо, першочергово теплоносій підключатимуть до закладів охорони здоров’я, виховання та освіти, після чого – житловий фонд.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама