5 жовтня олімпійські чемпіони різних років – суперчемпіон WBA Володимир Кличко та власник “регулярного” титула Олександр Повєткін провели у Москві бій, який мав відбутися ще у грудні 2008 року.
У квітні 2013 року промоутери Повєткіна виграли торги на право організації бою з Кличком за 23 мільйони доларів.
Розподіл гонорару за бій пройшов за схемою “75 на 25 ” відсотків на користь Кличка. Таким чином Кличко отримав близько 17 мільйонів доларів, Повєткін – трохи більше п\’яти мільйонів.
Суперчемпіон WBA Володимир Кличко переміг росіянина Олександра Повєткіна за очками після 12 раундів та відстояв титули чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF та IBO.
У 12-му раунді обидва боксери втомилися, а рефері оголосив технічну перерву, оскільки у Повєткіна порвалася боксерська рукавичка.
За весь час бою російський боксер часто падав, не витримуючи натиску Кличка-молодшого, а команда українського боксера з шостого раунду вимагала від спортсмена “завершувати бій” нокаутом.
Бій між суперчемпіоном WBA Володимиром Кличко та російським боксером Олександром Повєткіним відбувся у Москві у спорткомплексі “Олімпійський”.
На супербій Кличко – Повєткін приїхали знамениті представники боксу – Микола Валуєв, Костя Цзю, Льюїс, Дерек Чісора, Форман, Джуда і багато інших.




