Після розгону “Беркутом” Євромайдану, ситуація біля Михайлівського собору почала накалятися. Зараз туди починають сходитися усі євромайданівці. Як повідомляє кореспондент ТСН, нині там зібралося від 1,5 до 2 тисяч людей і вони продовжують підходити.
У соцмережах пишуть також про те, що на Михайлівській площі потрібні біотуалети, лікарі та їжа.
Нагадаємо, штурм Майдану розпочався в ніч проти суботи.
Люди у паніці втікали. А тих, хто відмовлявся йти добровільно, “Беркут” підганяв кийками, не жаліючи навіть дівчат та жінок.




