Тільки що на сесії обласної ради начальник житомирської обласної міліції Анатолій Лазарєв визнав, що житомирський Беркут знаходиться в Києві – “бо вони професійні”
Житомирський «Беркут» у складі 26 чоловік справді перебувають у Києві, але під ялинкою вони не били людей, запевнив Лазарєв.
Він також додав, що досі житомирські представники «Беркуту» знаходяться у відрядженні в Києві. Але викликати їх із відрядження він не буде. Для забезпечення правопорядку на Житомирщині «Беркуту» вистачає.




