Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаНапередодні свят демотиватори на політичну тематику заполонили соцмережі. ФОТО

Напередодні свят демотиватори на політичну тематику заполонили соцмережі. ФОТО

Напередодні свят соцмережа Вконтакте зарясніла колажами, малюнками, демотиваторами й фотографіями на політичну тематику.

Основною їх тематикою залишається Євромайдан — євроінтеграція, відставка уряду та Януковича, вибір України між Заходом і Сходом та й навіть святкові традиції.

У групі “Так люблю той Львів, що бракує ми слів” цей польський малюнок перемоги Миколая над Дідом Морозом набрав близько 600 “лайків” та більше сотні поширень, інформують Львівські новини онлайн.

А це вже український синьо-жовтий святий Миколай, який проганяє п\’яного Діда Мороза і, відповідно, 1360 позначок “Подобається” і майже 270 поширень.

Отакий святий Миколай ходив Євромайданом.

Знайшла своє святкове відображення у малюнках і відставка уряду, якої домагається #ЄвроМайдан з опозиційними політичними силами.

У соцмережі згадали і про Януковича з його уже невід\’ємним атрибутом — “йолкою”.

А ось і різдвяний подарунок для ЄС. Митний союз у вигляді Росії — лишень з екрану телевізора.

Оце — на випадок вибору на користь Митного союзу.

На закінчення — демотиватор з Азаровим, який вкотре намагається розмовляти українською.

Читайте також