Учора ввечері російський канал “НТВ-Мир” показав наївним телеглядачам ніби документальний фільм “Наследники Бандеры”, де страшні українські націоналісти з ножами в зубах полюють за нещасними москалями.
А ще телеглядачі побачили багажник авто, з якого вийняли снайперську автівку з оптичним пристрілом. А голос за кадром цілком серйозно розказав, що це авто – нардепа Сергія Пашинського, і гвинтівка, певне, теж його.
Виявляється, що в перервах між збіговиськами у Верховній Раді депутат Пашинський натягує спортивні штани, вдягає на носа додатково ще дві пари окулярів і лізе чи то на Кабмін, чи то на готель “Козацький” стріляти майданівців…
Боже, яка це сволота – російські режисери! І ті, хто це знімає, і ті, що влаштували нам криваве побоїще в Києві.
Відео цього “фільму” можна подивитись тут – http://www.ntv.ru/peredacha/chp/m23900/o225936/comments/




