Соромно і бридко проїжджати вулицею Островського на Мальованці у Житомирі. Одразу, коли закінчуються будинки мешканців Мальованки, якраз за військовою частиною, починається величезний смітник – все, що завгодно, розкидане на досить великій території. Сміття смердить, вітер розносить його ще далі…
Здогадайтесь з першого разу, якими словами називають житомирців гості нашого міста, проїжджаючи по вул. Островського.
Хто наведе порядок на вул. Островського?




