У Житомирі, над входом до будинку облдержаждміністрації та облради, трохи нижче державного синьо-жовтого майорить червоно-чорний революційний прапор ОУН.
Українська Вікіпедія розповідає, що це “прапор Організації Українських націоналістів. УПА активно використовувала його під час другої світової війни та партизанської боротьби”
Вважають, що чорний колір символізує українську землю, а червоний – це кров борців за волю та незалежність України.
Українці зараз ще сприймають червоно-чорний прапор як один із прапорів української революції 2013-2014 років.




