Житомирський педагогічний центр “Форум” вкотре відсвяткував закінчення навчального року. Випускники “Форуму” готові до нових цікавих відкриттів у навчанні.
Крім якісного навчання колектив “Форуму” вміє організовувати і незабутні святкування.
До випускного балу готувалися усі учні. Та найщасливішими цього дня, мабуть, були діти підготовчої групи – вони отримали в подарунок подорож на елітному автомобілі і здійснили екскурсію по Житомиру. “Форум” вміє робити приємні несподіванки!
У “Форумі” іноземну мову можуть вивчати усі – від наймолодшого до найстаршого. До речі, навчаються у педагогічному центрі за британськими програмами викладання.
Ми пишаємося нашими дітьми і тими результатами, які вони показали у вивченні англійської мови, що підтверджується не лише високими оцінками в школі, а й призовими місцями в олімпіадах з англійської мови. Наші випускники 11-их класів успішно склали міжнародний екзамен “Pearson Test of English” на рівні В1, В2, що дозволить їм спробувати свої сили при вступі до європейських вузів.
Приємно, що центр об\’єднує цілі родини, багато друзів. Всі досягнення учнів педагогічного центру “Форум” стали можливими завдяки плідній праці його колективу.”