Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСвітВлада заспокоїла житомирян: сіль у магазинах є, ажіотажу немає

Влада заспокоїла житомирян: сіль у магазинах є, ажіотажу немає

У роздрібній мережі Житомира не спостерігається дефіциту солі.

Реклама

Про це повідомляється на офіційному сайті житомирської міської ради у рубриці «Оголошення».

«Шановні житомиряни, у зв’язку із наближенням заготівлі консервованої продукції населення та недопущення ажіотажного попиту на окрему продукцію харчування, що використовується для консервації, зокрема, солі – інформуємо про забезпечення споживачів міста Житомира сіллю в достатній кількості», – йдеться в оголошенні.

Як прокоментувала начальник відділу торгівлі, громадського харчування та сфери послуг Житомирської міської ради Світлана Рабошук, таке повідомлення було розміщене згідно з розпорядженням профільного міністерства.

Реклама

«Була отримана факсограма із Міністерства (економічного розвитку і торгівлі України) стосовно ажіотажу на сіль у деяких регіонах України. Наші працівники провели моніторинг у мережі роздрібної торгівлі міста і зробили висновок, що проблем із сіллю в Житомирі немає».

Читачі повідомили про те, що минулого тижня не знайшли на полицях деяких супермаркетів навіть звичайної кам’яної солі. Із залишків – здебільшого збагачена йодом та фосфором сіль за ціною 11-13 грн. за 200 грамів. У приватних магазинах звичайну сіль знайти можна, а от йодовану Екстра – практично неможливо.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама