Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЖитомирських вболівальників визнали одними з кращих на чемпіонаті світу в Бразилії

Житомирських вболівальників визнали одними з кращих на чемпіонаті світу в Бразилії

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Команда з Житомира стала бронзовим призером Чемпіонаті Світу з футболу серед уболівальників в Бразилії. Ці змагання відбулися під час чемпіонату світу з футболу в Бразилії, в Ріо-де-Женейро і зібрали кращі команди вболівальників з усього світу. Ігри проходили у форматі 6 на 6.
Про це повідомляє “Спортивний Житомир”.
Житомиряни вийшли зі своєї групи на другому місці. У півфіналі наші футзалісти поступилися Колумбії 1:4. Остання, до речі, і стала переможцем чемпіонату, обігравши аргентинців. У матчі за третє місце житомиряни здолали команду Англії з рахунком 1:0. Перемогу нашим спортсменам приніс єдиний гол Юрія Коваля.
Тож, в підсумку призові місця вболівальницького чемпіонату світу розподілилися наступним чином:
1місце – Колумбія
2 місце – Аргентина
3 місце – Україна
Житомиряни змогли відвідати чвертьфінальні матчі чемпіонату світу на Маракані. Зараз житомиряни вже повернулися додому.
Нагадаймо, що команда з Житомира виборола право представляти місто і Україну на чемпіонаті світу серед вболівальників минулого року, коли виграла національний фінал турніру “Чернігівське. Кубок уболівальників”. основу нашої вболівальницької команди складають гравці МФК ІнБев.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама