Управлінням освіти Житомирської міської ради організувало значну роботу з підготовки до початку навчального року, а школи та дитсадки якісно провели поточні ремонти.
Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому щодо підготовки закладів освіти до нового 2014-2015 навчального року.
«Якісно проведено поточні ремонти приміщень загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів, завершено реконструкцію системи опалення з облаштуванням автономного джерела теплопостачання в ЦРД № 41, відновлено роботу групових приміщень в ДНЗ № 27, 29, 45, ЦРД № 68 на 120 місць, виконано заходи, спрямовані на створення безпечних умов праці та навчання. Проводиться робота з видалення зелених аварійних насаджень», – сказано у проекті рішення.
Наголошено, що для дотримання санітарних норм, правил пожежної безпеки з міського бюджету виділено на галузь «Освіта» 21 млн. 604 тис. грн., що на 4 млн. 592 тис. грн. більше минулого року.
Мережа навчальних закладів відповідає конституційним нормам на здобуття освіти та забезпечує навчання і виховання 39630 дітей у 84 навчальних закладах.
Виконавчий комітет міської ради планує дати доручення управлінню освіти міської ради:
завершити виконання ремонтів систем опалення, покрівель та інженерних мереж в навчальних закладах;
продовжити подальшу інформатизацію та комп’ютеризацію навчально-виховного процесу в навчальних закладах;
вживати заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти (заміна твердого та м’якого інвентаря, холодильно-технологічного та спортивно-ігрового обладнання тощо);
продовжити виконання заходів щодо запровадження енергозберігаючих технологій та протипожежної безпеки, охорони праці.
За інформацією міської влади, мережа навчальних закладів Житомира відповідає конституційним нормам на здобуття освіти та забезпечує навчання і виховання 39630 дітей у 84 навчальних закладах.








