Сім новеньких бронежилетів німецького виробництва 11 жовтня українським захисникам передала польська делегація.
Серед тих, хто отримав бронежилети – випускники та учні ЗОШ № 36 імені Я. Домбровського м. Житомира. Також бронежилети вручили працівникам школи, рідним яких потрібні бронежилети першочергово, бо знаходяться на Сході і беруть участь в неоголошеній війні з Росією.
«Наші військові, молоді хлопці, воюють проти «Градів», танків, БТР своєю мужністю та хоробрістю. Серед тих, хто отримав бронежилета є мої учні і випускники нашої школи. Це – Дмитро Аніщуков, Костя Карпенко, Ігор Міліція. Я безмежно дякую за такий важливу допомогу Роберту Чижевському та Рафалу Дзензіловському та іншим нашим друзям з Ліцею-гімназії № 4 м. Варшави імені батальйону «Парасоль», з якими наша школа дружить і співпрацює багато-багато років, а також усім їхнім знайомим за підтримку, – каже вчитель історії ЗОШ № 36 імені Я. Домбровського м. Житомира Любов Котенко. – Я вкотре переконуюсь, що людяність, доброта, милосердя – такі моральні категорії, які не мають державних кордонів».
«Приблизно місяць тому ми зустрілись із пані Любов Котенко і дізнались про таку проблему як потреба в бронежилетах для молодих хлопців, випускників 36-ї школи, які планують або перебувають на Сході. Кошти на дороговартісні бронежилети збирали усіма можливими силами. Допомогли зібрати кошти і придбали дороговартісні бронежилети батьки Ліцею-гімназії № 4 м. Варшави імені батальйону «Парасоль», вчителі, мої і Роберта Чижевського знайомі, – зазначає член Ради організації Wolność і Demokracja Рафал Дзенцяловський. – Ми можемо запевнити і з чистим сумлінням сказати, що ці бронежилети мають максимальний рівень захисту. Кращих на території Європи ми не знайшли. Купували їх в Німеччині. Віримо, якщо вони знадобляться, то дійсно врятують життя».
Крім того, учні Ліцею-гімназії № 4 м. Варшави імені батальйону «Парасоль» передали українським військовим листівки-обереги з текстом: «Хай береже вас Бог!», «Ми з вами» та ін.




