Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ Житомирі нейтралізували міжрегіональний конвертаційний центр, який "відмив" понад 2 млрд. грн.ВІДЕО

У Житомирі нейтралізували міжрегіональний конвертаційний центр, який \”відмив\” понад 2 млрд. грн.ВІДЕО

У Житомирі нейтралізували міжрегіональний конвертаційний центр, загальний оборот якого за два останні півтора роки перевищив 2 мільярди гривень.

Реклама

Слідчими управління фінансових розслідувань у Житомирській області проведено 9 обшуків, затримано шестеро осіб. Встановлено, що організатори, мешканці Харкова та Маріуполя, через півсотні фіктивних підприємств переводили безготівкові кошти у готівку.

Послугами конвертаційного центру користувалися понад 200 підприємств з Київщини, Харківщини та Житомирщини. У ході слідчих дій усі рахунки фіктивних підприємств, на яких нараховується понад 10 млн. грн., заблоковані, вилучені комп’ютери, чорнова бухгалтерія та 100 тисяч гривень готівкою.

За ухилення від сплати податків організаторам конвертаційного центру загрожує до 12 років позбавлення волі.

Реклама

«Через рахунки фіктивних підприємств, яких нараховувалося більше 50, було проведено близько 2 млрд. грн. Таким чином, державний бюджет неодоотримав у вигляді податків та платежів більше півмільярда гривень. Зареєстровано кримінальне провадження за ч.3 ст. 212 КК України, яке передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 12 років. На даний момент проводиться слідство», – повідомив керівник прес-служби Державної фіскальної служби у Житомирській області Олександр Воробей.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама