Рівненський апеляційний суд у повному обсязі задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Андрушівського району (Житомирська область) про скасування рішення суду першої інстанції та зобов’язав підприємство сплатити збитки, завдані незаконним обробітком землі.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
Установлено, що ПП «Синтез» самовільно зайняло та використовувало під посіви сої земельну ділянку площею 75 га, що перебуває у комунальній власності Великомошківецької сільської ради.
До того ж, за користування землею підприємство не сплачувало кошти до бюджету сільської ради.
Судом зобов’язано підприємство сплатити понад 50 тис. грн. завданих збитків.




