Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУ Житомирській області підприємство сплатить сільраді 50 тис. грн. збитків за незаконний...

У Житомирській області підприємство сплатить сільраді 50 тис. грн. збитків за незаконний обробіток землі

Рівненський апеляційний суд у повному обсязі задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Андрушівського району (Житомирська область) про скасування рішення суду першої інстанції та зобов’язав підприємство сплатити збитки, завдані незаконним обробітком землі.

Реклама

Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Установлено, що ПП «Синтез» самовільно зайняло та використовувало під посіви сої земельну ділянку площею 75 га, що перебуває у комунальній власності Великомошківецької сільської ради.

До того ж, за користування землею підприємство не сплачувало кошти до бюджету сільської ради.

Реклама

Судом зобов’язано підприємство сплатити понад 50 тис. грн. завданих збитків.

Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама