У зоні АТО солдат розстріляв з гранатомета своїх товаришів по службі.
Як повідомили у прес-службі військової прокуратури, трагедія сталася у військовій частині №3720.
У четвер, 20 листопада, ввечері солдат роти вогневої підтримки 3-го батальйону частини випадково вистрелив з підствольного гранатомету ГП-25 і вбив одного з товаришів по службі, пише ТСН.
Ще п\’ятеро військовослужбовців були поранені, їх було доправлено до лікарні із травмами середньої та важкої ступені тяжкості.
Горе-стрілка вже затримали, проти нього відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 414 КК України (Порушення правил поводження зі зброєю, що заподіяло смерть та тілесні ушкодження), хоча Військова прокуратура Південного регіону не виключає можливої перекваліфікації статті. Наразі солдату “світить” від 2-х до 10-ти років за ґратами.




