Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЖитомиряни на турнірі з шахів у Вінниці посіли третє місце

Житомиряни на турнірі з шахів у Вінниці посіли третє місце

29 листопада 2014 року в Вінницькій шаховій школі по вул.Театральна 24 відбувся відкритий командний “Кубок Поділля”.

Реклама

Про це повідомляють на сайті zt-chess.in.ua.

У змаганнях грали 6 команд:
1. м.Вінниця;
2. м.Жмеринка;
3. м.Хмельницький;
4. Київська область;
5. Шахова школа м.Вінниці;
6. м. Житомир.

Склад команди: 8 шахістів незалежно від віку та статі.

Реклама

Команду міста Житомир представляли: Веремій Богдан, Випханюк Ігор, Ревуцький Володимир, Олішевський Андрій, Мелешко Максим, Трохимишин Сергій, Хитрич Роман, Трохимишин Іван.
Турнір проходив в два кола, так, що всі команди між собою зіграли і білими і чорними.

Щодо результатів:
1 місце здобула команда м. Хмельницький.
2 місце – команда м. Вінниці.
3 місце здобула команда Житомира.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама