На 2 січня Укргідрометцентр оголосив штормове попередження.
На всій території України можливі шквальні вітри, у багатьох областях йтиме сніг. В Одеській області встановили більше 180 пунктів обігріву.
На дорогах, попереджають у Гідрометцентрі, ожеледь. У південних регіонах, які найбільше страждають від негоди, відкривають пункти обігріву.
У цих пунктах громадяни можуть не тільки обігрітися, а й трохи перекусити.
У зв\’язку з морозами, які зараз накрили Одеську область, деякі громадяни, особливо іногородні, від таких благ рідко відмовляються. В даний час в Одеській області вже встановлено більше 180 таких пунктів обігріву. Деякі з них розташовані безпосередньо в самій Одесі. Решта в райцентрах та інших містах області.
До слова, після рясних снігопадів в Одесі знамениті Потьомкінські сходи стали служити для місцевих любителів спорту екстремальним лижним майданчиком.




