Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ Києві п'яний суддя за кермом погрожував даішнику пістолетом: "Я тебе зараз...

У Києві п\’яний суддя за кермом погрожував даішнику пістолетом: \”Я тебе зараз застрелю!\” ВІДЕО

Суддя Макарівського районного суду Київської області Владислав Оберемку, перебуваючи за кермом у п\’яному стані, погрожував вбити співробітника ДАІ.

Реклама

Водночас, він лякав журналістів зв\’язками з прокуратурою. Відповідне відео було опубліковане на канал “EuroMaydan” в YouTube. На відео видно, як п\’яний Оберемко погрожував вогнепальною зброєю співробітникам МВС, які зупинили його авто.

“Я тебе зараз застрелю!”, – говорить суддя Оберемко. На законні вимоги міліції сховати зброю суддя не реагував, а коли побачив камеру, то почав погрожувати і журналістам, щоправда, уже зв\’язками з прокуратурою міста Києва.

“Юлдашев – мій хороший друг. Це прокурор міста Києва”, – кричав Оберемко.

Реклама

Крім того, суддя стверджував, що керувати транспортним засобом у п\’яному вигляді йому дозволено і це нормально.

“Я ж вам сказав, що бл*ть, пацани нах*й, якщо вам потрібне лаве, я вам дам. Мені треба їхати додому”, – намагався Оберемко вирішити ситуацію. Після прибуття слідчо-оперативної групи, Оберемко показав наявність у нього посвідчення судді і на прохання показати пістолет заявив, що його ніхто не має права обшукувати. Після цього суддя демонстративно покинув місце інциденту.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама