Житомир очікує на нову партію тролейбусів «Skoda». До 12 тролейбусів цієї марки, які вже стали звичними для житомирян, будуть додані іще 15 тролейбусів, які були в експлуатації в Прибалтиці.
Перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин розповідає, що 2 з 15 прибалтійських тролейбусів вже знаходяться у Житомирі, інші будуть доставлені після капітального ремонту до кінця квітня.
Найближчим часом тролейбусний парк ТТУ поповниться ще 3 тролейбусами, які були придбані на аукціонах в Словаччині. У міській раді переконують, що довіра житомирян до громадського транспорту почала зростати.
Влада Житомира розглядає можливість придбання 5-7 трамваїв, які будуть списані цьогоріч у Таллінні. Єдиною проблемою цих трамваїв є різниця колії у Таллінні і в Житомирі на 10 міліметрів. Утім проблему обіцяють вирішити.
Детальніше про нові тролейбуси у Житомирі дивіться у сюжеті студії Ц-ТВ спеціально для Першого житомирського.




