Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаМолодь Михайлівського собору білила та обкопувала дерева в центрі міста. ФОТО

Молодь Михайлівського собору білила та обкопувала дерева в центрі міста. ФОТО

Молодь Духовної недільної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору 27-28 березня разом із першим заступником міського голови Сергієм Сухомлином та настоятелем о.Богданом Бойко, а також прихожанами храму працювали над благоустроєм території собору та недільної школи.

Реклама

Особливу увагу приділили облагородженню вулиці Михайлівської, Київської, Театральної, Бердичівської, де молодь займалась обкопуванням та побілкою дерев, також прибрана територію закинутого колишнього військкомату.

Не дивлячись на примхи погоди, гарний настрій і згуртованість дали гарні плоди роботи.

Реклама

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама