Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У центрі Житомира виник конфлікт між чоловіками, що призвів до спричинення погрому в квітковому мага ...
У центрі Житомира виник конфлікт між чоловіками, що призвів до спричинення погрому в квітковому мага ...

У конфлікті брали участь Максим...

 • У центрі Житомира виник конфлікт між чоловіками, що призвів до спричинення погрому в квітковому мага ...
  У центрі Житомира виник конфлікт між чоловіками, що призвів до спричинення погрому в квітковому мага ...

  У конфлікті брали участь Максим...

 • Житомирський міський голова:
  Житомирський міський голова: "Відсьогодні всі ліцеї міста, де є укриття, будуть відкриті цілодобово ...

  📢...

 • У Житомирі трапилась ДТП - авто влетіло у двір будинку. ФОТО
  У Житомирі трапилась ДТП - авто влетіло у двір будинку. ФОТО

  1 червня на вулиці Корольова...

 • Відпустки для військових: не забаганка, а найважливіше рішення
  Відпустки для військових: не забаганка, а найважливіше рішення

  Відпустка для бійця ЗСУ –...

Новини
Бердичівський медичний коледж просить захисту ВІДЕО

Бердичівський медичний коледж просить захисту ВІДЕО

19 травня 2015
Колектив Бердичівського медичного коледжу звернувся зі скаргою до Президента України Петра Порошенка, Генерального прокурора України Віктора Шокіна, голови Верховної Ради україни Володимира Гройсмана, голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, голови обласної державної адміністрації Сергія Машковського, голови обласної ради Віталія Француза та народного депутата України Олександра Ревеги.

Колективна скарга
колективу Комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради


Звертаємося до Вас з приводу трагедії, що сталася зі студенткою 3 курсу відділення «Лікувальна справа» КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» Олексіюк Катериною Михайлівною, яка перебувала у батьків на вихідних за адресою с. Вербівка Хмільницького р-ну Вінницької обл. та 1 травня 2015 року покінчила життя самогубством.

06.05.2015 р. о 9.30 до центрального корпусу коледжу за адресою м. Бердичів, вул. Шевченка, 14 увірвався натовп людей, які без будь-яких пояснень піднялись до приймальні директора та зірвали табличку з дверей і погрожували розстріляти директора. Потім вони з погрозами та лайкою вдерлися в кабінет заступників. Використовуючи нецензурну лексику, почали безпідставно звинувачувати всіх працівників коледжу в самогубстві студентки Олексіюк Катерини.

В актовій залі коледжу представники громадських організацій «Правий сектор», «Самооборона», «Житомирський автомайдан» та інші зібрали для кількості та тиску на працівників КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» людей різних вікових груп, більшість з яких не мали повного уявлення про причини даного зібрання.

Застосовуючи фізичну силу, тиск та погрози життю, примусили заступників директора Яремчук А.І. та Гороф’янюк Т.А. взяти участь у їх, так званій акції, де вимагали написати колективну заяву на звільнення директора з займаної посади.

Під час цього «шоу» інші молодики та виключений за неуспішність колишній студент коледжу Говорун Костянтин бігали по коледжу, заважаючи працювати студентам та викладачам, вривалися на заняття, вимагали від усіх, хто зустрічався на їхньому шляху, писати заяву на директора або на власне звільнення. Грюкали в зачинені двері аудиторій, намагаючись силою їх відкрити. На дошках понаписували погрози на ім’я директора, використовуючи ненормативну лексику, вибили з рук у системного адміністратора відеокамеру, намагалися затягнути його у свій натовп, били працівницю, при цьому говорили, що «всіх нас потрібно розстріляти», «бійтеся кривих доріг та машин», працівників називали «чучелами» та погрожували фізичною розправою дітям працівників.

В присутності працівників правоохоронних органів, які мовчки спостерігали, молодики звинувачували всіх у хабарництві та корупції, публічно принижували та ганьбили честь жінок, забороняючи при цьому шукати допомоги у будь-яких інстанціях. У результаті цих наклепів та тисків у декількох працівників коледжу погіршився стан здоров’я. Так звані активісти пропонували студентам писати заяви на директора та викладачів про їх зняття з посад.
На акції були присутні кореспонденти місцевих та республіканських телеканалів: ТРК «ВІК», «1+1», «ICTV», «НТН», «5 канал», «Україна», «СТБ». Але в репортажах, які пройшли 5.05 та 6.05 2015 року на каналах «1+1», «ICTV», «НТН» та «ВІК» висвітлили інформацію однобоко, що вказує на за ангажованість та змову по відношенню до директора та колективу КВНЗ «Бердичівський медичний коледж». Адже під час силового тиску на заступників вони керували операторами всіх каналів («Виключіть камери, зараз будемо їх виносити…»).

Місцева міліція самоусунулась від виконання своїх функціональних обов’язків по забезпеченню безпеки і правопорядку в коледжі. Адже мітинг повинен був проводитись на вулиці, проте коли агресивний натовп увірвався до приміщення коледжу, міліція була бездіяльною (Лист-звернення до начальника Бердичівського відділу МВ УМВС України додається).

Колектив КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» просить допомоги, підтримки, захисту від подібних втручань різного роду громадських організацій, тому що це перешкоджає навчально-виховному процесу коледжу та несе за собою загрозу життю та здоров’ю студентів і працівників коледжу.

З повагою колектив КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» (свої підписи під зверненням поставили 73 працівники коледжу).

Бердичівський медичний коледж просить захисту ВІДЕО
Джерело статті: Житомир-онлайн

На головну сторінку


Від Дитя природы 19 травня 2015 22:05:
Я не удивлюсь, если окажется, что активисты – банальные рекетиры и бандиты. А Булочка, как говорят мои друзья из милиции, еще и проходил по очень интересному делу з педофилией и развращением несовершеннолетних. Вот такие «Пирожки»…

Від Виктория 19 травня 2015 23:01:
Читайте правду про ситуацію в Бердичівському медколеджі: Кто "заказал" директора Бердичевского медицинского колледжа?

http://zhitomir-online.com/top_news/40352-kto-zakazal-dyrektora-berdychevskogo-m
edycynskogo-kolledzha.html

Читайте правду про ситуацію в Бердичівському медколеджі: Кто "заказал" директора Бердичевского медицинского колледжа?

http://zhitomir-online.com/top_news/40352-kto-zakazal-dyrektora-berdychevskogo-m
edycynskogo-kolledzha.html

Від БМК 20 травня 2015 21:46:
А для тех кто еще не знает кто направляет этот сброд именуемый себя "самооборона" и "правый сектор" почитайте кусочек из приговора суда:

Приговор именем Украины
07 мая 2009 года город Одесса

Суворовский районный суд города Одессы рассмотрев в открытом судебном заседании уголовное дело по отношению:
Пирожок Игоря Николаевича, 29.12.1968 года рождения, уроженца г. Одессы, гражданина Украины
в совершении преступлений, предусмотренных ст.ст. 156 ч.2, 301 ч.3, 358 ч.2 и 358 ч.3 УК Украины;

УСТАНОВИЛ:

Пирожок И.Н., имея умысел на совершение развратных действий сексуального характера в отношении малолетних лиц в различные периоды времени с июня 2005 г. по январь 2006 г. в г. Одессе подыскал для этой цели К. Игоря Васильевича – 10.04.1992 г.р., Б. Кирилла Владимировича – 22.04.1992 г.р., В. Данила Александровича – 06.07.1992 г.р., в отношении которых по месту своего жительства в период июня 2005 г. по 25.06.2007 г., и с декабря 2006 г. по 25.06.2007 г. в арендованном доме с целью удовлетворения половой страсти в извращенной форме совершал развратные действия, выразившиеся в том, что Пирожок И.Н., в присутствии потерпевших К.И.В., Б.К.В., В.Д.А., демонстрировал свои половые органы, обучал онанизму и удовлетворению половой страсти в извращенных формах. Так же, с целью возбуждения полового инстинкта у К.И.В., Б.К.В., В.Д.А. совершал с каждым из них в отдельности орогенитальные и аногенитальные действия в присутствии остальных двоих, достоверно зная о том, что на момент совершения преступления потерпевшие являются малолетними лицами.


И это далеко не все. Родители, которые пускают своих детей в эти организации - ЗАДУМАЙТЕСЬ
«    Травень 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини