99 порушень Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах області протягом минулої доби.
Затримано 15 водіїв за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Окрім цього, складено 16 адміністративних протоколів на водіїв за перевищення швидкісних режимів.
На щастя, протягом минулої доби на автошляхах Житомирщини дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждали люди, не було зафіксовано.




