Під Житомиром 29 травня вибухотехніки перевіряли «нічийний» автомобіль з військовими ящиками.
Про це Житомир-онлайн повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Близько 11 години ранку до Житомирського райвідділу міліції надійшло повідомлення про припаркований поруч із автозаправною станцією на трасі Київ – Чоп підозрілий автомобіль. На місце події, на 127 км міжнародної автодороги, прибули слідчо-оперативні групи УМВС і Житомирського райвідділу та експерти-вибухотехніки. Від очевидців правоохоронці з’ясували, що автомобіль «Fiat», припаркований на узбіччі траси поблизу автозаправної станції, знаходиться тут уже тривалий час без водія. Люди помітили усередині салону ящики військового зразка», – розповіли у прес-службі УМВС України в Житомирській області.
За півгодини після прибуття міліціонерів біля підозрілої автівки з’явився чоловік, який назвався її водієм. За його словами, він є військовослужбовцем. Дорогою до місця дислокації його частини автомобіль зламався, тож керманич вирішив залишити його на узбіччі. Також чоловік повідомив, що не перевозить заборонених речей і небезпечних предметів, і дозволив оглянути автівку правоохоронцям.
На час проведення оглядових заходів працівники УДАІ УМВС тимчасово обмежили рух транспорту автодорогою Київ – Чоп.
Під час огляду автомобіля та вмісту військових ящиків експертами-вибухотехніками було виявлено засоби індивідуального захисту. Жодних предметів, які б могли становити загрозу безпеці людей або інших заборонених законом речей, не виявлено.
Нині правоохоронці перевіряють відомості, надані водієм автомобіля.




