Вчора, 4 червня, рятувальники допомогли бабусі, яка не могла відчинити дверей у власній квартирі.
Як з’ясувалося, у помешкані жительки обласного центру заклинило дверний замок. Рятувальники оперативно прибули на місце виклику та через балкон потрапили у квартиру на другому поверсі дев’ятиповерхівки. Для надання допомоги бійці ДСНС використали автодрабину . Рятувальники швидко відчинили двері. На щастя, бабусі не знадобилася медична допомога.




