6 червня о 20:40 до Володарськ-Волинських рятувальників надійшло повідомлення про те, що в річці Тростяниця поблизу села Рудня Фасівська втопилося двоє дітей.
Як з’ясувалося, хлопчик 2010 року народження, мешканець Коростенського району, приїхав до бабусі в село Рудня Фасівська.
Приблизно о 15:00 він разом із 7-річним місцевим жителем пішли до річки ловити рибу. Близько 16:30 діти додому не повернулись. Схвильовані родичі забили на сполох та пішли на їх пошуки.
Побачивши на березі річці знайомі речі, один із родичів зайшов у воду та майже одразу знайшов на дні бездиханне тіло молодшого хлопчика.
Зрозумівши, що у воді може бути ще одна дитина, чоловік за допомогою грабель почав обстежувати дно. Через деякий час він знайшов тіло і другого хлопчика, повідомляє У ДСНС у Житомирській області.