Російський монополіст “Газпром” став неплатоспроможним за контрактами про купівлю газу у Туркменістану. Про це йдеться у повідомленні туркменського урядового порталу.
“Російська компанія ВАТ “Газпром” стала неплатоспроможною за своїми контрактами купівлі-продажу природного газу у зв\’язку із тривалою світовою економічною кризою і введеними західними країнами економічними санкціями проти Росії”,- повідомляє урядовий портал.
ВАТ “Газпром” від початку 2015-го не платить за своїми боргами перед ДК “Туркменгаз” за “поставлені обсяги туркменського природного газу”.




