Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Коростенському районі іменинника обікрав його гість

У Коростенському районі іменинника обікрав його гість

У Коростенському районі чоловіка після святкування дня народження обікрав його приятель.

Реклама

До Коростенського міськвідділу міліції звернувся 45-річний житель району із заявою про крадіжку. Він виявив, що після святкування власного дня народження унього зникло 3 тис. грн.

Оскільки потерпілий не хотів підозрювати когось із гостей у вчиненні крадіжки, то звернувся до за допомогою до правоохоронців.

Працівники міліції провели низку спеціальних заходів, аби встановити обставини події. Так з’ясувалось, що саме у цей період один із місцевих жителів раптово «розбагатів». Упродовж усього дня 26-річний молодик пригощав на місцевому ставку товаришів спиртним.

Реклама

Під час спілкування з правоохоронцями чоловік зізнався у крадіжці. Він розповів, що поки господар проводжав родичів, він викрав гаманець з кишені чужої куртки.

За чинним законодавством, подібні протиправні дії караються як накладенням штрафних санкцій, так і позбавленням волі строком до трьох років.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама